'Tanrı'ya hesap verecekler'

Galatasaray'da Hakan Şükür ile kaleci Mondragon bir basın toplantısı düzenleyerek, Real Sociedad maçı sonrası kavga ettikleri iddialarına açıklık getirdi.

İSTANBUL - Galatasaray'da Hakan Şükür ile kaleci Mondragon bir basın toplantısı düzenleyerek, Real Sociedad maçı sonrası kavga ettikleri iddialarına açıklık getirdi. Hakan Şükür, Kolombiyalı file bekçisiyle kavga etmediklerini belirterek şöyle konuştu: "Maç sonrası kendisine yediği ikinci golde niçin kaleden çıkmadığını sordum. Ancak Türkçesi yeterli olmadığı için beni yanlış anladı. Daha sonra tercüman aracılığıyla konuşarak sorunu çözdük."
Hayli moralsiz olduğu gözlenen Mondragon ise bu haberleri yazanların Tanrı'ya hesap vereceğini vurgulayarak, "Bunları yapanlar takım içinde huzuru bozmak istiyor. Tanrı herşeyi görüyor. Ben profesyonel bir oyuncuyum. 2.5 yıldır Türkiye'deyim. Üç yıl daha sözleşmem var. Ben ve ailem burada çok mutluyuz" diye konuştu. Öte yandan, Real Sociedad maçında sakatlanan Hakan Şükür ile Prates'in Akçaabat Sebatspor önünde oynamasının çok zor olduğu açıklandı. (Spor Servisi)