Taraftar Aydın Örs için yürüyor

Fenerbahçe'de basketbol takımının antrenörü Aydın Örs'ün istifasına taraftar tepkisi sürüyor. Sarı-Lacivertlilerin en güçlü taarftar sitesi antu.com, Örs için bugün Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda, saat 14.00'te bir yürüyüş düzenliyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe'de basketbol takımının antrenörü Aydın Örs'ün istifasına taraftar tepkisi sürüyor. Sarı-Lacivertlilerin en güçlü taarftar sitesi antu.com, Örs için bugün Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda, saat 14.00'te bir yürüyüş düzenliyor. Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, Aydın Örs'e teşekkür etti. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Beko Basketbol Ligi'nde sezonu şampiyon tamamlayan erkek takımının antrenörü Aydın Örs'ün, kulüple yaptığı üç yıllık sözleşmenin sona erdiği belirtilerek, "Sayın Örs ile yapılan görüşmeler ve yönetim kurulumuzun aldığı karar uyarınca, sayın Örs ile yeni sezon için sözleşme yapılmaması kararına varılmıştır. Sayın Aydın Örs'e, hizmetleri dolayısıyla teşekkür eder, kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz" denildi.
Aydın Örs de, kendisinin istifasına tepki gösteren antu.com'a bir mesaj göndererek teşekkürlerini iletti. Örs'ün mesajı şöyle: "Antu.com sayfalarında ve forumlarında taraftarlar tarafından şahsıma verilen destek, gösterilen sevgi beni çok çok duygulandırdı. Adeta şampiyon olduğumuz akşamki kadar büyük bir mutluluk yaşadım. Bana gösterilen sevgi için çok teşekkür ediyorum. Fenerbahçe camiasından kopmam mümkün değil, artık sahada olmasa da tribünlerde yerimi alacağım çünkü kalbim, gönlüm her zaman Fenerbahçe için atıyor."
Dergi ikinci baskı yaptı
Bu arada Fenerbahçe'nin şampiyonluğunun ardından haziran sayısının satışlarında büyük artış görülen Fenerbahçe dergisi, ikinci baskı yaptı. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, derginin yeni baskısının, şampiyonluk DVD'si ve takım posteri ekleriyle birlikle bugün tüm Türkiye'de satışa sunulacağı belirtildi. (Spor Servisi)