'Taraftarımızla tekrar barıştık'

Şampiyonluk kutlamaları öncesi kulüp başkanı Serdar Bilgili, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular, Nevzat Demir Tesisleri'nde biraraya gelerek stres attı.

İSTANBUL - Şampiyonluk kutlamaları öncesi kulüp başkanı Serdar Bilgili, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular, Nevzat Demir Tesisleri'nde biraraya gelerek stres attı. Ümraniye'deki tesislerde önce takım ve yöneticilerin katıldığı poster fotoğrafı çekimi yapılırken, daha sonra da tesislerdeki göletin yanında barbekü partisi düzenlendi. Daha sonra takım o ünlü açık hava otobüsüne binerek İnönü Stadı'nın yolunu tuttu.
Menajer Sinan Engin, Beşiktaş'ın bundan sonra Türk futboluna damga vuracağını belirterek, "Bu sezon altyapıda büyük gelişmeler kaydettik. A takımımız da önemli başarılara imza attı. Ayrıca kulübe küskün taraftarımızla da barıştık. Bundan sonra Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı olmayı hedefliyoruz" dedi. Engin yeni sezonda da görevine devam edeceğini sözlerine ekledi. Yöneticilerden İbrahim Altınsay da, bu yıl özel olarak tasarladıkları 100. Yıl formasının üzerine kulüp tarihinde emeği geçmiş bütün futbolcuların isimlerini yazdırdıklarını ama milyonlarca taraftarın da, isimleri o formaya yazılmasa da bütün başarılarda katkısının bulunduğunun unutulmamasını istedi. (Spor Servisi)