Taraftarın gözdesi Hooijdonk

Fenerbahçeli taraftarlar, Sarı-Lacivertli takımın Hollandalı yıldızı Pierre van Hooijdonk'u, ligde ilk 10 haftanın en başarılı oyuncusu seçti.

İSTANBUL- Fenerbahçeli taraftarlar, Sarı-Lacivertli takımın Hollandalı yıldızı Pierre van Hooijdonk'u, ligde ilk 10 haftanın en başarılı oyuncusu seçti. Van Hooijdonk, internetteki www.antu.com adlı web sitesinde her lig maçından sonra düzenlenen 'maçın Oyuncusu' anketinde ilk 10 hafta itibariyle en çok oyu alan futbolcu oldu. Ankete katılan taraftarlar, Van Hooijdonk'a 9 bin 535 oy verirken, Hollandalı yıldızı 5 bin 224 oy ile Serhat izledi. Tuncay ise 4 bin 403 oy ile üçüncü sırada yer aldı. Fenerbahçe'nin ligin ilk 10 haftasında yaptığı maçların beşinde maçın yıldızı seçilen Van Hooijdonk'u birer maçla Serhat, Tuncay, Kemal, Tomas ve Luciano izliyor.
Öte yandan 10 maçtır ilk 11'de oynayan Sarı-Lacivertli ekibin kaptanı Ümit'in, Akçaabat Sebatspor maçında Christoph Daum tarafından kulübeye çekileceği belirtildi. Alman çalıştırıcı, Ümit'in gribe yakalanmasından dolayı, Trabzon'daki maçta genç Selçuk'a görev verecek. (Spor Servisi)