Taraftarın ısrarı

Fenerbahçe'de, transfer komitesi üyeleri teknik direktör arayışlarını sürdürürken, Sarı-Lacivertli taraftarlar Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ersun Yanal'da ısrar ediyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe'de, transfer komitesi üyeleri teknik direktör arayışlarını sürdürürken, Sarı-Lacivertli taraftarlar Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ersun Yanal'da ısrar ediyor. İnternet sitelerinde yapılan anketlerde Ersun Yanal, diğer adaylara büyük fark atarken, Sarı-Lacivertliler'in eski hocası Mustafa Denizli de önemli oranda oy alıyor. www.sporunsesi.com adlı sitede halen süren ve 3 bin 238 kişinin katıldığı ankette Ersun Yanal, yüzde 40, Mustafa Denizli yüzde 17, Luis Fernandez yüzde 12, David O'Leary ve Christoph Daum yüzde 11, Klaus Toppmöller de yüzde 9 oy aldı.
www.fenerbahçeninsesi.com adlı sitede süren ankette ise oylar yine Yanal'a gitti. Oy kullanan 4 bin 348 kişiden yüzde 53'ü Ersun Yanal'a oy verdi. Bu sitede ayrıca Capello'ya yüzde 10, Fernandez'e yüzde 9, David O'Leary'e yüzde 7, Mustafa Denizli'ye ise yüzde 6 oranında oy çıktı. (Spor Servisi)