'Taraftarlar bayrakları hazırlasın'

Alex De Souza, Fenerbahçe Gazetesi'nin yeni sayısında yer alan söyleşisinde, takımının şampiyonluğuyla ilgili olarak "Belki berabere kalacağımız maçlar yine olacaktır.

İSTANBUL - Alex De Souza, Fenerbahçe Gazetesi'nin yeni sayısında yer alan söyleşisinde, takımının şampiyonluğuyla ilgili olarak "Belki berabere kalacağımız maçlar yine olacaktır. Ama Fenerbahçe taraftarı ne olursa olsun, Sarı-Lacivertli bayraklarıyla flamalarını hazırlasınlar. Geçen sezon onlara yaşatılan üzüntü tekrarlanmayacak. Çünkü takımda herkes sorumluluğunun bilincinde" diye konuştu.
Alex, Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı yönündeki soruyu ise "Souza ailesi Fenerbahçe'de kalmak istiyor ve Fenerbahçe'de devam edeceğimi biliyorum" diye yanıtladı. Şu ana kadar yöneticilerle bir görüşmesinin olduğunu ifade eden Brezilyalı oyuncu, şunları söyledi: "İki taraf da birbirinin düşüncelerini biliyor. Önümüzdeki haftalar içerisinde yine bir görüşme olacak. O zaman kalıp kalmayacağım belli olacak."
Her futbolcunun kendine özgü oyun karakteri olduğuna dikkat çeken Brezilyalı yıldız, kendisi için de "Kariyerim boyunca sanırım hep başarılı bir oyuncuydum, başarılarıma yenilerini ekledim" yorumunda bulundu, (Spor Servisi)