Tarihi protestoyu durdurmaya çalışan Türk

Tarihi protestoyu durdurmaya çalışan Türk
Tarihi protestoyu durdurmaya çalışan Türk
İspanya, Racing Santanderli futbolcuların yaptığı tarihi protestonun çözülmesi için uğraşan kişiyi konuşuyor.

İSPANYA - Real Racing Santander Kulübü'nün çoğunluk hisselerini elinde bulunduran “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding” yöneticilerinden Onur Arslan'ın, acil olarak İspanya’ya geldiği ve Real Sociedad karşılaşmasının oynanması için taraflar arasında büyük çaba sarf ettiği öğrenildi.

Futbolda tarihi protesto!


Onur Arslan, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, bu sorunu çözmek için hissedarlarla bir toplantı yapacağını belirtti. Racing sorununun çok karmaşık bir hal aldığını hatırlatan Arslan, "Önümde iki gün var, başkan ve yöneticilerle bir araya geleceğim, umarım sorun çözülür" dedi. Futbolcuların almış olduğu grev kararı hakkında ise Onur Arslan, "öncelikli olarak burada neler yaşandığını bilmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

İspanyol basını, Onur Arslan’ın Racing başkanı Angel Lavin’in istifası için çok uğraş verdiği ancak başarılı olamadığını savundu. “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding’i” temsilen İspanya’da bulunan Onur Arslan’ın, kulüpta yapılacak olağanüstü toplantıdan sonra başkanın görevine son vererek kulübe yeni bir başkan ataması bekleniyor. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

İspanya'da tarihi olay! İşte o anlar


  ETİKETLER:

  İspanyol

  ,

  İspanya

  ,

  Protesto

  ,

  başkan