Tarık Çamdal transferinde flaş gelişme

Tarık Çamdal transferinde flaş gelişme
Tarık Çamdal transferinde flaş gelişme
Devre arası transfer döneminin gözdesi olan, Galatasaray ile Beşiktaş'ı karşı karşıya getiren Tarık Çamdal için kulübünden sürpriz bir açıklama geldi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, Beşiktaş yönetiminin Tarık Çamdal ile anlaşmaya vardığını açıkladı.

Cimbom şokta! Beşiktaş'tan çifte bomba


" GALATASARAY DA ÇOK İYİ BİLİYOR"

Kanaltürk'te yayınlanan 'Lig Gecesi' programına telefonla bağlanan Hoşcan, "Tarık genç bir yetenek. Transfer görüşmelerinde bizi oyalayarak imza atmadı. Bu sırada menajeri vasıtasıyla başka külüplerle görüşmeler yaptı. Kulüp değerlerine önem vermediği için oyuncuyu kadro dışı bıraktık. Bizi tatmin edecek bir bedel olmazsa sezon sonuna kadar kadro dışı kalacak. Futbol dünyasında bazı şeyler gizli kalmıyor. Ancak ortada Galatasaray ile yaptığı ön anlaşma veya imza yok. Galatasaray da transfer dönemi başlamadan bu işlerin yapılmayacağını çok iyi biliyor" dedi.

"BEŞİKTAŞLI YÖNETİCİLER ANLAŞMIŞ"

Sarı-kırmızılı kulüp tarafından kendilerine çok düşük bir bonservis bedeli teklif ettiğini vurgulayan Eskişehirspor Başkanı, "Galatasaray çok düşük bir bonservis önerdi. Biz de bu teklifi geri çevirdik. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise bizi direkt arayarak oyuncu ve menajeri ile görüşmek isteğini iletti. Biz de izin verdik. Siyah-beyazlı yöneticiler, oyuncuyla konuşup anlaşmaya vardıklarını söylediler. Şimdi kulüpler olarak masaya oturup anlaşmaya çalışacağız. Anlaşırsak devre arası transfer döneminde bu işi neticelendiririz" şeklinde konuştu.

İkinci Mehmet Topuz vakası!