Tarık Çamdal'da flaş gelişme

Tarık Çamdal'da flaş gelişme
Tarık Çamdal'da flaş gelişme
Fenerbahçe'nin hedefindeki ilk isim olan Tarık Çamdal'da sıcak saatler yaşanıyor. 23 yaşındaki oyuncu, Es-Es'ten ayrılmak istediğini iletti. Böylece sarı-lacivertli kulübün eli güçlendi.

Yeni sezon çalışmalarına başlayan Şampiyon Fenerbahçe , bir yandan da transfer görüşmelerine devam ediyor. Kadrosunu yerli isimlerle güçlendirmeyi planlayan sarı-lacivertlilerin, uzun süredir gündeminde bulunan Tarık Çamdal’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; her iki bekte de oynayan 23 yaşındaki futbolcu için uzun süredir Eskişehirspor’la görüşen Fenerbahçeli idareciler, teklifini sürekli yeniliyor ve tüm şartları zorluyor. Galatasaray ’ın da devrede olduğu genç oyuncuyu Alper Potuk transferindeki gibi ezeli rakibine kaptırmak istemeyen Fenerbahçe, Eskişehirspor Yönetimi’ne ısrarcı tavrını sürdürüyor. Sarı-lacivertliler, birçok oyuncusunu takas olarak önerirken, Tarık’ın da Eskişehir’den ayrılmak istediğini yönetime iletmesi transfere yeni bir boyut kazandırdı.

KADRO DIŞI KALMIŞTI

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Eskişehirspor’la sözleşme yenilememesi sebebiyle kadro dışı bırakılan ve daha sonra 2018’e kadar imza atan Tarık, yönetimden transferi konusunda kolaylık sağlanmasını talep etti. Eskişehirspor’un, bu oyuncu için istediği 5 milyon Euro’nun altına inmesi ve önümüzdeki günlerde imzaların atılması bekleniyor.