Tayfun Korkut'un zor anları

Tayfun Korkut'un zor anları
Tayfun Korkut'un zor anları
Bundesliga kötü günler geçiren Hannover 96, dün oynanan Braunschweig maçından 3-0 mağlup ayrıldı. Bu skora taraftarı adeta çıldırttı.

DUISBURG - Kulüp otobüsüyle Braunschweig deplasmanından dönen Hannover 96 kafilesi stada geldiğinde, yenilgiyi hazmedemeyen yüzlerce taraftarın tepkisiyle karşılaştı. Öfkeli taraftarların, stat önünde toplanan oyunculara yumurta, havai fişek ve şişeler attığı belirtildi.

Tayfun Korkut'a şok tehdit!


Alman spor basınının geniş yer verdiği taraftar tepkisini dindirebilmek için stat çevresine gelen yüzlerce güvenlik görevlisinin, tomalarla su sıkmak zorunda kaldığı belirtildi. Atlı, köpekli polislerin bir saat boyunca stat çevresini adeta savaş alanına çeviren Hannover 96 taraftarını sakinleştirmek için bir saat boyunca mücadele ettiği belirtildi.

TAYFUN KORKUT TEL ÖRGÜLERE ÇIKTI

Futbolcularını korumaya çalışan Hannover 96 Teknik Direktörü Tayfun Korkut, stat çevresindeki tel örgülerin üzerine çıkarak megafonla taraftarları yatıştırmaya çalıştı. Türk teknik adam, taraftarların oyunculara fırlattığı yabancı maddeler nedeniyle büyük bir tehlike atlattı.

Hannover 96'da görev yaptığı 12 maçta takımına 11 puan kazandırabilen genç çalıştırıcı, gelecek Cumartesi Hamburg ile sahasında karşı karşıya gelecek. Bu maçın sonucu, Korkurt'un Hannover 96'da ki kaderini belirleyecek. Temel Elcivan (DHA)

Tayfun Korkut'a ağır darbe


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  taraftar

  ,

  güvenlik

  ,

  Hamburg

  ,

  genç

  ,

  Stat

  ,

  Kulüp

  ,

  Karşı