Tayyip Erdoğan'dan Hidayet'e tebrik

ABD'nin başkenti Washington'da bulunan iki Türk, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Hidayet Türkoğlu, kaldıkları otelde karşılaştı.

WASHINGTON - ABD'nin başkenti Washington'da bulunan iki Türk, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Hidayet Türkoğlu, kaldıkları otelde karşılaştı. ABD Devlet Başkanı George Bush ile görüşmek için Washington'a gelen Erdoğan, asansörde karşılaştığı Türkoğlu'nu, Washington Wizards karşısındaki başarılı oyunu dolayısıyla kutladı. Orlando Magic forması giyen Hidayet, Başbakan Erdoğan'la karşılaşmanın kendisini mutlu ettiğini söylerken, Erdoğan-Bush görüşmesi içinse "Sorunları çözmek için iyi bir fırsat" yorumunu yaptı.
Öte yandan NBA'de Mehmet Okur'un ilk beşte başlayıp 35 dakika forma giydiği maçta Utah Jazz, deplasmanda Los Angeles Lakers'a 119-109 mağlup oldu. Mehmet Okur maçı 13 sayı, 7 ribaunt ve 5 asistle oynadı. NBA'de gecenin diğer maçlarında alınan sonuçlar şöyle: Toronto-Boston: 95-98 (uz.), Clippers-Seattle: 115-101, New York-Minnesota: 97-93, Miami-Charlotte: 88-90, Detroit-Atlanta: 92-91, Denver-N. Orleans: 88-93, Phoenix-Cleveland: 103-92. (Spor Servisi)