'Tebrik ediyorum puan farkını 10'a indirdiler'

'Tebrik ediyorum puan farkını 10'a indirdiler'
'Tebrik ediyorum puan farkını 10'a indirdiler'
Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, 1-0 mağlup oldukları maç sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ’ın 1-0 kazandığı derbi sonrasında Fenerbahçe ’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, başta Felipe Melo olmak üzere sarı-kırmızılılara ateş püskürdü.

Bekir İrtegün: Adam gibi devam ediyoruz


Ezeli rakiplerine göndermede bulunan milli file bekçisi, "Bu galibiyetle hem Roberto Mancini hem de yönetim biraz daha zaman kazandı. Galatasaray yöneticileri beni izlemeye almışlardı. Beni değil, kendi oyuncularını izlesinler. Adam gibi futbol oynamayanlar var. Adam gibi oynayan Galatasaraylıları tebrik ediyorum ama bazı oyuncular var onlara söyleyecek söz bulamıyorum” dedi.

"BAZILARINA GİDER YAPMAK LAZIM"

Karşılaşmanın hakeminin çok kötü bir yönetim gösterdiğini vurgulayan tecrübeli eldiven, "Wesley Sneijder’e elimi uzattım, tersledi. Bazılarına adam gibi davranmak değil, gider yapmak gerekiyor. Bizden birini attı. 85’te de onlardan birini atmak için attı. Maçı kazansak da, kazanamasak da adam gibi nasıl çıkılır, onu gösterdik. Yine bir şeyler çalışılmış. Galatasaray’ı tebrik ediyorum, puan farkını 10’a indirdiler. Bu yenilgi sonrası şampiyonluk sevincimizi sadece 1-2 hafta erteledik" ifadelerini kullandı. (Hürriyet)

Mancini'den Selçuk açıklaması