'Tek kelimeyle kıskançlık'

'Tek kelimeyle kıskançlık'
'Tek kelimeyle kıskançlık'
Spartak Moskova karşısında 90 dakika kulübede bekleyen Brezilyalı yıldız Alex de Souza, twitter'da yedek kalmasıyla ilgili bir soruya, "Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık" yanıtını verdi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Spartak Moskova karşısına sürdüğü 11’de savunmayı ön planda tuttu. Bu taktiğin gereği olarak kaptan Alex’i yedek kulübesine oturtan Kocaman, Krasic ve Stoch gibi yıldızlarına da 11’de görev vermedi.

Gökhan Gönül’ün takıma katılmasının ardından Orhan Şam kendini kenarda bulurken, savunmanın önünde kesici olarak Selçuk Şahin-Mehmet Topal ikilisi tercih edildi. Sol açık olarak Sow’u düşünen Kocaman, Kuyt’ı ise tek forvet olarak sahaya sürdü. Sarı-lacivertlilerin hocası, Semih’i 18 kişilik kadroya bile almazken, tercihini Bienvenu’den yana kullandı.

“TEK KELİMEYLE KISKANÇLIK”
Aykut Kocaman’ın taktik tercihinde ilk 11’de yer alamayan Alex de Souza bundan hiç memnun kalmadı. Kaptan, ısınmaya bile çıkmazken, yedek bankına geldiğinde oldukça düşünceli ve sinirli olması dikkatlerden kaçmadı. İkinci yarıda Krasic, Caner ve Bienvenu’ye şans tanıyan Aykut Kocaman’ın 90 dakika yedek beklettiği Alex maçtan sonra twitter ’dan sarı-lacivertli teknik adama yüklendi.

Brezilyalı bir vatandaşıyla sohbet eden tecrübeli futbolcu, maçta yedek kalmasıyla ilgili bir soruya, “Bir gün sana anlatırım. Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık! Neden beni yedeğe çekti anlamadım. Zamanla hikayenin tamamını sana anlatırım” ifadelerini kullandı.

TEPKİLER ÜZERİNE ATTIĞI TWEETİ KALDIRDI
Alex, karşılaşma sonrasında teknik direktör Aykut Kocaman hakkında “Tek kelimeyle açıklamak gerekirse kıskançlık! Neden beni yedeğe çekti anlamadım” şeklinde attığı tweeti, gelen tepkiler üzerine kaldırdı… Brezilyalı oyuncu ayrıca “Hocanın kararlarına hep saygılıyım ve hiç sorgulamadım. Her şeyden önemli olan kulüp ve hedefleridir” dedi. (hurriyet.com.tr)