Teknik adamlardan hakeme tepki

Üç penaltı kararının verildiği, bir kırmızı ve altı sarı kartın gösterildiği Trabzonspor-Gençlerbirliği maçı sonrası iki ekibin teknik direktörleri de maçın hakemlerine yüklendi.

TRABZON - Üç penaltı kararının verildiği, bir kırmızı ve altı sarı kartın gösterildiği Trabzonspor-Gençlerbirliği maçı sonrası iki ekibin teknik direktörleri de maçın hakemlerine yüklendi. Karşılaşma sonrası hakem üçlüsünün yanına giderek itirazda bulunan Trabzonspor teknik patronu Ziya Doğan, daha sonra yaptığı basın toplantısında çok basit kart gördüklerini söyledi. Tecrübeli teknik adam şöyle konuştu: "Hakem, tercih haklarını kullanırken, faulleri, sarı kartları hep Trabzonspor'un aleyhine verdi. Buna sinirlendim ve hakemin yanına gittim. Gitme nedenim, onun yanına futbolcularımı yaklaştırmamaktı. Konuşmama müsaade etmedi ve biz de döndük. Ama önemli olan kazanmaktı."
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal da, "Maçın güzelliğine ve temposuna, verilen kararlar hiç yakışmadı. Bir daha penaltı kazanırsak yine Okan atacak" sözleriyle maçı değerlendirdi. (Spor Servisi)