Teknik direktör ve gazeteci canlı yayında kapıştı

Teknik direktör ve gazeteci canlı yayında kapıştı
Teknik direktör ve gazeteci canlı yayında kapıştı
Rize'den uydu aracılığı ile ulusal yayın yapan Kaçkar Televizyonu'nda Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Engin Korukır ile gazeteci Selman Kutlu szölü kavga etti.

Muhammet KAÇAR

Kaçkar Televizyonu’nun Spor Müdürü Alaattin Onay’ın sunduğu programda gazeteci Selman Kutlu, Adanademirspor ile deplasmanda 2-2 berabere kalan PTT 1’inci Lig ekibi Çaykur Rizespor’un kolay goller yediğini belirterek, defans oyuncularına yönelik eleştirilerde bulundu.

Bu sırada programa telefonla bağlanan Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Engin Korukır, Kutlu’nun kasıtlı sorular sorduğunu söyleyince Kutlu’dan, "Benim görevim Rizespor’un eksiklerini söylemektir ama siz beni tam dinlememişsiniz galiba" cevabını aldı.

Öfkelenen Korukır’ın, "Söylediklerini kulaklarımla dinledim. Ben geri zekalı değilim. Boş konuşana cevabını veririm" şeklindeki sözlerine gazeteci Kutlu, "Cevabınızı alırsınız o zaman " diye yanıt verdi.

Tartışma Korukır’ın, "Senle tartışmaya girmeyeceğim. Eğer böyle konuşacaksan, kavga edeceksen gel tesislere kavga edelim" sözleri üzerine Kaçkar TV’nin Spor Müdürü Alaatin Onay araya girmesiyle daha fazla büyümeden önledi. (dha)

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Gazeteci

  ,

  Lig

  ,

  kavga

  ,

  zaman

  ,

  çaykur rizespor