Telegol'den Kaya koptu

Telegol'den Kaya koptu
Telegol'den Kaya koptu

Telegol yorumcuları programa Çilingiroğlu olmadan devam etti.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Telegol programına Kaya Çilingiroğlu, "Sıkıldım" deyip programı terk etti

Kanaltürk'te yayınlanan Telegol programı Kaya Çilingiroğlu şokuyla sarsıldı. Programdan sıkılan Kaya Çilingiroğlu, canlı yayını terk ederken Telegol'den ayrılacağının sinyallerini verdi.

PROGRAMI TERK ETTİ

PFDK'nın verdiği şike kararın tartışıldığı anlarda Kaya Çilingiroğlu bir anda şike tartışmalarından sıkıldığını ve yayını terk etmek istediğini söyledi. “Bu tartışmalar bana baygınlık verdi, dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyoruz." diyen Kaya Çilingiroğlu " Bir süre programa devam etmek istemiyorum, bu bir gecede olabilir devamlıda. Olaylar psikolojimi bozdu." diyerek programı terk etti.

YOLUN AÇIK OLSUN KAYA!

Programın moderatörü Serhat Ulueren, Kaya Çilingiroğlu'nun tepkisine anlam veremezken "Yolun açık olsun" dedi. Kaya Çilingiroğlu'nun Telegol'e devam edip etmeyeceği ise merak konusu oldu.


  http://www.radikal.com.tr/1087332108733210

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Adı Üstünde - tunciCAKMAKTAS

  Kaya . Ne bekleyebilirsiniz ki? Bir kayadan nasıl bir tepki beklerseniz onu yapmış adam :D

  Bırakmak lazım. - bipedfive

  Bravo bence. Bir de Uğur Meleke'yi gördüm. Sanki ortada yorumlanacak birşey varmış gibi saatlerce yorum yapıyor usta yorumcularımız(?!). Biraz kendisine saygısı olan bu işi yapmaz. Bu işi bu hale getiren de zaten bu spor medyasının eyyamcılığı değilmi?

  Çok Merak. - Clear

  Ay çok merak ettim(!),devam edip etmeyeceğini...Sıkılma olayına gelince,kendileri bir çok konuda,devamlılıktan sıkılan bir psikolojiye sahip zaten...Yanılıyormuyum?

  Sıkılmamak için bir neden var mı? - dilek13

  Kaya Çilingiroğlu ve aynı sülaleye dahil olan ve kendilerine spor yarumcuları diyenler; Hayatınızda hiç bir gün kendinize şu soruyu sorabildiniz mi? Ya ben iki saat ekranda kaldım ve lal lak, vak vak hiç durmadan konuştum. Ne ürettim? Gol dü değildi, pas verdi, veremedi, verseydi gol olurdu veremedi olmadı vs. Ya o maçı ben de izliyorsam benim orda bir tercümana ihtiyacım yok görünen köy klavuz istemiyorum. Umarım çok kısa zamanda diğer boş konuşanlarda sıkılır ve ekranı terkederler de insanların midesi bulantı geçirmez.

  bitmeyen tartışmalar - harikalardiyari

  aynı hareketi kendi işyerimde yapabilmeyi o kadar çok isterdim ki!

  HAKLI USÜL - HARAYDIN

  Haklı olmak yetmez,usül de insani olmalı.Ekmek yediğin tekneyi yemek sırasında arkadaşın devam ederken pislemekle sıkıldım diye canlı yayını terketmek aynı şeydir.Emre Belezoğlu siyah derili birine çatınca dışlansa, mum söndü diyen M.Ali, Ş.Kazan dışlansa, depremde toprağın altından kurtar beni diye bağıran vatandaşa bazı taş atanların faturasını çıkararak polise taş atarken aynı polisten nasıl yardım istenir diyen Müge dışlansa insanlar daha normal davranmayı öğrenirdi.

  Merak konusu mu??? - aeroforce1

  Bence böyle bir gelişmeyi "merak konusu" olarak nitelendirecek tek kişi gerçekten de bu haberin yazarı olabilir.