Telles: Hamza Hamzaoğlu beni istemedi

Telles: Hamza Hamzaoğlu beni istemedi
Telles: Hamza Hamzaoğlu beni istemedi
Felipe Melo ile aynı gün Inter'e transfer olan Alex Telles'in, "Hamza Hamzaoğlu beni kulübeye mahkum etti. Gönderilmeme hiç kimse anlam verememiştir. Bunun yanıtını hocamız verecektir" dediği iddia edildi.

Galatasaray ’dan kiralık olarak Serie A ekibi Inter'e giden Alex Telles, ayrılığın ardından şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

Fanatik'te yer alan habere göre; Brezilyalı futbolcu, "Neden ayrıldığımı bilmiyorum. Türkiye ’de çok mutluydum. Ancak teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, beni Konyaspor karşılaşmasında oynatmadı. Kulübeye mahkum etti. Ayrıca Real Madrid’e karşı oynadığımız mücadelede de forma şansı vermedi. Buradan gönderilmeme sanırım hiç kimse anlam verememiştir. Brezilya’dan görüştüğüm arkadaşlarım da çok şaşırdı. Bunun yanıtını en iyi hocamız verecektir. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Artık kariyerime Inter’de devam edeceğim. Roberto Mancini ile beraber çalışma fırsatı bulmuştum. İtalya ’da elimden gelenin en iyisini yapacağım. Büyük bir takıma gittiğimin farkındayım” ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan UEFA'ya gizli başvuru

İTALYANLAR BİLE ŞAŞIRDI

Alex Telles’in transferin son günü kiralanması, Inter cephesinde de şaşkınlık yarattı. İtalyan kulübünün teknik patronu Roberto Mancini, oldukça hareketli bir transfer döneminin yaşanmasını sağlarken, Telles’in gelişiyle ilginç bir forma rekabeti başlattı. Şu an Inter kadrosunda 5 sol bek bulunuyor. Telles’in dışında Davide Santon, Dodo, Federico Dimarco ve Yuto Nagatomo, İtalyan hocadan forma şansı bekleyecek.

Cüneyt Tanman: Melo'yu kimse sevmiyordu