Telles için kafa karıştıran açıklama

Telles için kafa karıştıran açıklama
Telles için kafa karıştıran açıklama
Galatasaray'ın Alex Telles için görüşmelerde bulunduğu Gremio kulübünün sportif direktörü Rui Costa son durum ile ilgili konuştu.

  Galatasaray 'ın en büyük transfer hedeflerinden Alex Telles'in menajerinin yaptığı pozitif yorumlar sonrasında, Gremio Sportif Direktörü Rui Costa'dan Galatasaray taraftarının üzecek açıklamalar geldi.

Ajax'a Coşan İbrahim'in garip hikayesi


Sporx'in haberine göre, Menajer Otto'nun G.Saray'ın istenen teminat mektubunun gönderdiği sözlerinin aksine, Rui Costa bir gelişme olmadığını söyledi ve, "Galatasaray ile aramızdaki görüşmelerde bir değişme yok. Görüşmeleri durdurma manifestomuzdan sonra, kulüp daha pozitif bir adım atmadı" ifadelerini kullandı.

Telles'in takımda kalabileceğinin de sinyallerini veren yönetici, "Bizim için Alex Telles'in takımda yeri var. Onlar görüşmelerde bir adım atsa bile, biz teklifin kulübün menfaatleri doğrultusunda olup olmadığı konusunda konuşacağız. Eğer bu konuşmamızdan olumlu bir sonuç çıkmazsa da, oyuncumuz 2014 yılında da muhteşem bir sezon geçirmek için burada olacaktır" diye konuştu.

Galatasaray ile Gremio arasındaki görüşmeler bir süre önce tıkanmış ve başkan Ünal Aysal da transferle ilgili çalışmalarının olumlu yönde ilerlemediğini belirmişti.

Galatasaray, Ajax'ı yenerek finale yükseldi