Telles'in menajerinden Hamzaoğlu tepkisi

Telles'in menajerinden Hamzaoğlu tepkisi
Telles'in menajerinden Hamzaoğlu tepkisi
Galatasaray'dan ayrılarak Inter'e kiralık olarak giden Alex Telles'in menajeri, son gün gerçekleşen transferle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Alex telles'in menajeri Fernando Otto, genç sol bekin sarı-kırmızılı takımdan ayrılması nedeniyle Hamza Hamzoğlu’nun başında bulunduğu teknik heyete tepki gösterdi.   

'ANTRENÖRE SORMAK LAZIM'

Bugün Gazetesi'nde yer alan haber göre; Fernando Otto, Telles’in Inter’e transferi için Galatasaray ’ın kalması için yeterince ikna edici davranmadığını belirtti. ‘Aslında antrenöre sormak gerekir. Neden Alex, Real Madrid maçında oynamıyor, oynatılmıyor. Neden son lig maçında oynamıyor. Bunlara biz cevap verecek durumda değiliz.’ dediK.

'KENDİSİNİ GELİŞTİRİR'

Fernando Otto, Alex Telles’in bir anlamda Inter’e gitmeye mecbur kaldığını ifade ederken, “Bu aşamadan sonra yapılacak bir şey yok. Buradakiler, Alex’in çok akıllı ve büyüleyici bir futbol stilinin olduğunu düşünüyor. Bana göre İtalya’da kendisini çok geliştirecek. Kariyerinde çok büyük bir adım olacak. Şundan eminim Alex, İnter Milan’da devam edecek. Bana göre öyle. Sezon sonunda dönmez” ifadelerini kullandı.

'OPSİYONU 8.5 MİLYON EURO'

Roberto Mancini’nin çalıştırdığı Inter, Galatasaray’dan 1.5 milyon Euro ödeyerek kiraladığı Brezilyalı sol beki, 1 Temmuz 2016 tarihine kadar 8.5 milyon Euro ödemesi durumunda tüm haklarıyla transfer edebilecek.