Tello: Porto'yu yenmek zor ama imkânsız değil

Beşiktaş'ın Şilili futbolcusu Rodrigo Tello, Şampiyonlar Ligi'nde, Porto'yla gelecek hafta deplasmanda oynayacakları maçla ilgili Portekiz televizyonuna verdiği demeçte, "Ejderhalara (Porto'nun lakabı) karşı her şeyimizi ortaya koyacağız" dedi.

LİZBON - Beşiktaş'ın Şilili futbolcusu Rodrigo Tello, Şampiyonlar Ligi'nde, Porto'yla gelecek hafta deplasmanda oynayacakları maçla ilgili Portekiz televizyonuna verdiği demeçte, "Ejderhalara (Porto'nun lakabı) karşı her şeyimizi ortaya koyacağız" dedi. Antena 1 adlı televizyon kanalına açıklama yapan Tello, Beşiktaş'ın, Porto'ya karşı iyi bir sonuç alabilecek kapasitede bir takım olduğunu ifada ederek, "Takım arkadaşlarıma Porto'yu yenmenin kolay olmayacağını söylüyorum. Ama hiçbir şey imkânsız değil.
Önemli olan iyi futbol oynamak ve sonrasında kazanmak" değerlendirmesini yaptı. Sezon başında, Portekiz'in Sporting Lizbon takımından Beşiktaş'a transfer olan 28 yaşındaki futbolcu, sahalarında oynadıkları gibi bir futbolu Porto'da da ortaya koymaları gerektiğini de sözlerine ekledi. (Spor Servisi)