Terim 11 ay sonra Florya'da!

Terim 11 ay sonra Florya'da!
Terim 11 ay sonra Florya'da!
Galatasaray'ın efsane ismi Turgan Ece için Florya Metin oktay Tesisleri'nde yapılan anma törenine Fatih Terim de katıldı.

RADİKAL - Geçtiğimiz Pazartesi günü hayata gözlerini yuman Galatasaray ’ın unutulmaz futbolcularından ve yöneticilerinden Turgan Ece için bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tören düzenlendi.

Mevlüt Erdinç'ten Galatasaray itirafı


Törene; İkinci Başkan Özkan Olcay, Başkan Yardımcıları Ümit Özdemir, Candan Erçetin, Yönetim Kurulu Üyeleri Emir Sarıgül, Mehmet Cibara, Galatasaray Başkanlarından Selahattin Beyazıt, Ali Tanrıyar, Faruk Süren’in yanı sıra futbol takımı teknik heyetimiz, oyuncularımızdan Sabri Sarıoğlu, Nordin Amrabat, yönetim kurulu eski üyeleri Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, altyapıda oynayan oyuncular, Turgan Ece’nin ailesi ve dostları katıldı.

Törende Kulüp İkinci Başkanı Özkan Olcay, Turgan Ece’nin oğlu Divan Kurulu Üyesi Murat Ece ve Türkiye Futbol Direktörü Terim birer konuşma yaptı.

Sarı-kırmızılı takımdan Eylül 2013'te olaylı bir şekilde ayrılan Terim, Florya'da Özkan Olcay tarafından karşılandı. Tecrübeli hoca, Galatasaray'ın yeni teknik patronu Cesare Prandelli ile kısa süreli bir görüşme gerçekleştirdi.

Dany'de çözüm bulundu!