Terim defans oynadı

Fatih Terim, İspanya kampında, taktik antrenmanlara defansla başladı. Geri dörtlüye Batista, Emre, Bülent, Hakan dörtlüsünü düşünen tecrübeli hoca, hergün bir saat boyunca bu futbolculara kademe konusunda açıklamalarda bulunuyor.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

MARBELLA - Fatih Terim, İspanya kampında, taktik antrenmanlara defansla başladı. Geri dörtlüye Batista, Emre, Bülent, Hakan dörtlüsünü düşünen tecrübeli hoca, hergün bir saat boyunca bu futbolculara kademe konusunda açıklamalarda bulunuyor. Dört futbolcunun, yıllardır yanyana oynaması nedeniyle fazla zorlanmadıkları gözlenirken; esas sorunun, diğer bölgelerde ve bu bölgeler arasındaki uyum da yaşanacağı hissedildiği için, ileriki çalışmaların bu yöne yoğunlaşacağı tahmin ediliyor. Otelde saatlerce kaset izleyen ve taktik çalışmalar üzerine düşünen Terim, kafasındaki bazı isimlerin şekillendiğininin sinyalini verdi.
Öte yandan, ikinci başkan Ali Dürüst, Simplicio ile Felipe'nin takas edilmesiyle ilgili prosedürleri bitirmeye çalıştıklarını söyledi. Transfer çalışmalarının uzamasıyla ilgili de konuşan Dürüst, bu durumun titiz davranmalarından kaynaklandığı bildirdi. Ali Dürüst, Insua ve Silvera ilgili olarak basına yansıyan, bu oyuncuların bonservislerinin birkaç grubun elinde bulunduğu haberleriyle ilgili olarak ise, "Insua ve Silvera ile ilgili her konuda anlaşılmıştır. Fiyat yönüyle de uygunluk gösteriyorlar. Gereken tek şey bizim tercih etmemiz" diye konuştu.