Terim: Hakem attıysa doğrudur

Kırmızı karttan sonra gerilimin arttığını söyleyen Fatih Terim, "Hasan Şaş'ın pozisyonunu görmedim ama muhakkak birşey yapmıştır. Maç boyunca kafamıza yemediğimiz kalmadığı gibi, bir de küfür yedik.

  • Kırmızı karttan sonra gerilimin arttığını söyleyen Fatih Terim, "Hasan Şaş'ın pozisyonunu görmedim ama muhakkak birşey yapmıştır. Maç boyunca kafamıza yemediğimiz kalmadığı gibi, bir de küfür yedik. Hakem de, futbolcular da hata yapar ama bize niye küfrediyorlar anlamıyorum. Türk futboluna o kadar emeğimiz geçti, bunlar ayıp şeyler. Pozisyonlar verdik ama ikinci yarı iyiydik. Saha, pas yapmaya uygun değildi. Şampiyonluk yarışı son güne kadar sürer" dedi.
  • Hasan Şaş'ın atılmasının ardından çok sinirlenen Fatih Terim, kendisini uyaran dördüncü hakem Ünsal Çimen'e de tepki gösterdi. Ardından tribünden gelen pet şişeye tekme attı. Hakem Çulcu, kaleci antrenörü Eser Özaltındere'yi de tribüne gönderdi.
  • Maçın hemen başında sakatlanarak yerini Ergin'e bırakan Cengizhan'ın baldırında yırtık olduğu tespit edildi. Yerini Abdullah'a bırakan Celalettin'in sol topuğunda ise ezilme var.
  • Bölge illerinden yoğun ilginin olduğu maçtan saatler önce 15 bin kişilik stat tamamen doldu. Güvenlik için karşılaşmada 1500'ü aşkın polis görev alırken, stadın üst tarafındaki özel timler çevreyi dürbünlerle izledi.
  • Özhan Canaydın'ın geçen sezon geldiği Diyarbakır'da yaptırma sözü verdiği okul, yöneticilerin de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.
    (Spor Servisi)