Terim: Hatanın telafisi olmaz

Galatasaray'ın İstanbulspor ile oynadığı karşılaşmada sergilenen kötü futbol Fatih Terim'in kafasını karıştırdı. Fenerbahçe maçında çok iyi oynayan onbirin bu maçta tam tersi görüntü sergilemesi, Terim'i çok şaşırttı.
Haber: EROL DEMİRKOL / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray'ın İstanbulspor ile oynadığı karşılaşmada sergilenen kötü futbol Fatih Terim'in kafasını karıştırdı. Fenerbahçe maçında çok iyi oynayan onbirin bu maçta tam tersi görüntü sergilemesi, Terim'i çok şaşırttı. Tecrübeli hoca, çarşamba günü yapılacak olan Denizlispor maçında sahaya farklı bir onbir sürecek. Terim, bundan böyle iyi futbolun değil, sonucun önemli olduğunu söylemesine rağmen futbolcularına farklı davrandı. İstanbulspor maçında yapılan hataların listesini çıkarttı ve tüm futbolcuları uyardı. Özellikle Hakan Ünsal ve Ümit Davala'nın dikkatini çeken Terim, "Bu saatten sonra, hatanın telafisi olmaz, onun için hata yapmamaya çalışın" dedi.
Başarılı çalıştırıcının bir diğer sıkıntısı da Lukunku ve Revivo konusunda. Lukunku'nun lig başladıktan sonra hazırlık maçlarındaki performansından uzaklaşması, golle buluşamaması ve kötü oynaması Terim'in endişelendiriyor. Lukunku bugünden itibaren idmanlarda bol bol gol çalışacak. Ayrıca Revivo'nun Felipe gibi fazla koşmamasından rahatsız
olan Terim bu oyuncunun da dikkatini çekti. Çarşamba günü erteleme maçında Denizlispor'la karşılaşacak olan Sarı-Kırmızılılar'da, hasta olan Suat Kaya ve Hakan Ünsal dünkü idmanda yer almadılar.