Terim hedef gösterecek

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sezonun ikinci yarısı öncesi, oyuncularıyla bir toplantı yaparak isteklerini sıralayacak.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sezonun ikinci yarısı öncesi, oyuncularıyla bir toplantı yaparak isteklerini sıralayacak. Tecrübeli teknik adam, özellikle yapılan yeni transferlerle birlikte oluşan yeni kadrosuna, hedeflerini anlatacak ve herkesten büyük özveri göstermesini isteyecek. Şampiyonluk için tüm oyuncuların çok çalışması gerektiğini anlatacak olan Terim, çeşitli uyarılarda da bulunacak.
Sarı-Kırmızlılar, Denizlispor maçı hazırlıklarına bugün yapacağı çalışmalarla başlayacak. Sakatlıkları süren beş oyuncunun tedavilerine ise devam ediliyor. Dünü izin yaparak geçiren Sarı-Kırmızılı takımda Batista, Ümit Karan, Hakan Ünsal, Cihan ve Suat Usta'nın iyileşmesi için doktorlar seferber oldu. Ümit, takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürürken, Batista'nın sağ bileğinde burkulma nedeniyle ağrı oluştuğu, Hakan Ünsal'ın dizindeki problemin devam ettiği, Suat ve Cihan'ın ise adalelerinde gerilme tespit edildiği belirtildi.
Mısır'da gizli pazarlık
Gençlerbirliği'nin oyuncusu Ahmet Hassan'la, Mısır'da yapılan pazarlığın içyüzü de aydınlandı. Mısırlı'ya, 500 bin dolar garanti para, toplam 700 bin dolar teklif edildi. Ahmet Hassan'ın ise "İlginize teşekkürler, ancak sezon sonuna kadar hiçbir değerlendirme yapmayacağım" dedi.
Sarı-Kırmızılılar'da, Felipe sorunu ise bitecek gibi görünmüyor. Galatasaraylı yöneticilerden Ahmet Demet, FIFA'nın, Felipe kararını bu ay içinde vereceğini söyledi. Brezilyalı oyuncunun, kulüpten alacağının bulunmadığını vurgulayan Demet, "Felipe'nin kulübümüzden alacağı yoktur. Felipe'nin, Galatasaray'a büyük para kaybına neden olduğu id-diaları kesinlikle doğru değildir. FIFA, Felipe'ye geçici lisans belgesi vermiştir" diye konuştu.