Terim koltuğu tekmeledi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in hesepları tutmadı. Sezonun ilk devresinde Kadıköy'de rakibine 6-0 gibi rekor bir farkla yenilen Sarı-Kırmızılı ekip, herşeyiyle bu mücadeleye konsantre olurken, dün akşam hem kupaya veda etti, hem de Batista ve Berkant'tan oldu.

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in hesepları tutmadı. Sezonun ilk devresinde Kadıköy'de rakibine 6-0 gibi rekor bir farkla yenilen Sarı-Kırmızılı ekip, herşeyiyle bu mücadeleye konsantre olurken, dün akşam hem kupaya veda etti, hem de Batista ve Berkant'tan oldu.
Malatyaspor karşısında ikişer sarı karttan kırmızı kart gören bu iki oyuncu, Fenerbahçe maçında forma giyemeyecek. Oysa Terim, sırf bir kaza olmasın diye Lukunku ve Ayhan'ı tribüne göndermiş, Revivo, Ümit Karan ve Ümit Davala gibi önemli isimleri de yedek soyundurmuştu. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve Cim Bom Fenerbahçe derbisi öncesi iki eksildi.
Karşılaşma sırasında oldukça tedingin görünen Terim, özellikle Berkant'ın göz göre göre ikinci sarı karttan kırmızı kart görmesi ile sayısal avantajın yitirilmesi üzerine çok sinirlendi. Batista'nın da poyundan atılması sonrasında hırsını yedek kulübesinin koltuklarından çıkardı ve tekmeledi. Terim, futbolcularından bu maçı unutmalarını istedi. (Spor Servisi)