Terim: Salı tarih yazabiliriz

Terim: Salı tarih yazabiliriz
Terim: Salı tarih yazabiliriz
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalya karşısındaki hataları Real Madrid maçında yapmayacaklarını söyledi.

Süper Lig'de 4. Haftada Medical Park Antalyaspor'la 1-1 berabere kalarak, dördüncü maçında üçüncü beraberliğini alan Galatasaray 'de moraller bozuk. Maçın ardından konuşan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, lig başından bu yana toplam kayıplarının 6 puan olduğunu ama uzun lig maratonunda bu kayıpları telafi edebileceklerini söyledi. Hesaplarında olmayan beraberlikler aldıklarını belirten Terim, "Bu maçta özellikle son 5 dakika mağlup da olabilirdik. Ama Burak yakaladığı pozisyonları değerlendirebilse gol krallığında tepeye de çıkabilirdi. Çok tuhaf bir maç oldu" ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'nde salı günü oynanacak Real Madrid karşılaşmasına da değinen Terim, "Salı gecesi atmosfer de farklı olacak motivasyonumuz da. O meşhur Ali Sami Yen Arena baskısıyla; tribünde taraftar, sahada futbolcu o sinerjiyi yakalayıp yeni bir tarih yazabiliriz" şeklinde konuştu.

Antalyaspor'a karşı yaptıkları hataların salı gecesi yapılamayacağının altını çizen Fatih Terim, o maçta çok daha dikkatli olacaklarını dile getirdi.

Aslan Antalya'ya da takıldı