Terim şaştı kaldı! 'Volkan'ları karıştırdı

Terim şaştı kaldı! 'Volkan'ları karıştırdı
Terim şaştı kaldı! 'Volkan'ları karıştırdı
Basın mensuplarının karşısına çıkan Fatih Terim, İzlanda'da lav püskürtmeye başlayan volkan sorusuna, kadroya çağırmadığı Volkan Demirel için cevap vermeye çalıştı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim , İzlanda maçının oynanacağı Laugardalsvöllur Stadı'nda, takım kaptanı Emre Belözoğlu ile basın toplantısı düzenledi.

UEFA'da Fatih Terim devrimi

"HOCAM BURADAKİ VOLKAN"

Bir basın mensubunun "Volkan konusunda ne söylemek istersiniz?" şeklindeki sorusu, tecrübeli hocayı şaşırttı. Sorunun ardından kısa bir süre sessiz kalan Terim, "Hocam Volkan Demirel değil, buradaki volkanın faaliyete geçmesiyle ilgili görüşünüz soruldu" denilmesi üzerine, cevap vermeye başladı ve "Ben de Volkan deyince..." demekle yetindi.

Artık İzlanda'ya geldiklerini ve volkan konusunda önemli bir durum beklenmediğinin kendilerine aktırıldığını belirten başarılı teknik adam, "Olabilecek bütün şeyleri birlikte göğüsleyeceğiz. Ben herhangi bir şey olacağını düşünmüyorum, ama neler olabileceğini de bilemiyorum. Şu an herhangi bir sıkıntını bulunmadığı söylendi. Tabi ki özellikle depremlerin psikolojisi her insanda ayrı ama merak etmeyin, en kötü deniz yoluyla hep beraber gideriz. Birbirimize dayanak olarak tüm gelebilecek hadiselere göğüs gereriz. Önce oyuncularımızı korur, sonra da siz basın mensuplarına bakarız" ifadesini kullandı.

Bruma'dan Fatih Terim itirafı