Terim: Sözleşmeyi hiç görmedim

Terim: Sözleşmeyi hiç görmedim
Terim: Sözleşmeyi hiç görmedim
Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak'tan çok tartışılacak bir açıklama geldi.

Sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim'in 2 yıllık yeni sözleşmeyi imzalamadığı için gönderildiğini açıkladı. Tecrübeli teknik adamla görüştüğünü belirten Galatasaray Divan Üyesi Hayri Kozak ise "Terim, bana 'yönetim önüme sözleşmeyi koymadı' dedi" şeklinde konuştu.

"YÖNETİM SÖZLEŞME ÖNERMEDİ"

Radyospor'da Aydın Cingöz İle Haber Aktif'e katılan Kozak, "Bu karar bir skandal. Bugün Florya'daydım. Terim ile görüştüm. Galatasaray Yönetimi 'Terim sözleşmeyi kabul etmedi' diyor, ama durum böyle değil. Terim'in bana aktardığı 'Sözleşmeyi uzatma kararını gazetelerden okudum. Yönetim, sözleşmeyi uzatma kararı aldı ama ben bu sözleşmeyi hiç görmedim. Bana böyle bir sözleşme gelmedi' şeklinde. Yani ortada bir sözleşme yok" dedi.
 
Fatih Terim'in istediği yine olmadı


ÜNAL AYSAL NE DEMİŞTİ?

Sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, "Birinci seneyi doldurduktan sonra hocamızın sözleşmesini direkt 2 sene uzattık. Yani 2014'e kadar hocamızla anlaşmamız geçerlidir. Hocamızın Mayıs 2014'e kadar sözleşme bulunmaktadır. 2 sene uzatma teklifinin temeli budur. Şimdi 2 senelik sözleşme önerdik. Antalya maçından sonra hocamızı bunu kabul etmeyeceğini söyledi. "Birer birer gidiyorduk, şimdi niye iki oldu?" dedi. Emek onun emeğidir. Hocamız bunu nasıl değerlendirmek istiyorsa, öyle değerlendir" ifadelerini kullanmıştı.