Terim: Volkan hep böyle olsun

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, son haftalardaki performansıyla göz dolduran Volkan'ın zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Terim, Volkan'ın bazı eksikleri olduğunu belirterek, "Volkan'dan bu formunu korumasını bekliyoruz.

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, son haftalardaki performansıyla göz dolduran Volkan'ın zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Terim, Volkan'ın bazı eksikleri olduğunu belirterek, "Volkan'dan bu formunu korumasını bekliyoruz. Daha ideal bir orta saha oyuncusu olmasını istiyoruz. Bu temposunu sürdürmesi ve üstüne çıkmasını bekliyoruz. Volkan ile birlikte Cihan'ı da kazandık. Emre'nin de geçmişte eksikleri vardı. Şimdi ise Avrupa'nın en iyi orta saha oyuncularından biri" diye konuştu.
Terim, sezon arasındaki transferler konusundaki yorumlara da açıklık getirerek, "Her takıma gelenler, gidenler olabilir. Önemli olan ideal kadroyu oluşturmak. Geçmişte de gelenler, gidenler olmuş ve sonunda ideal kadromuzu bulmuştuk. 'Bu transferler yanlış oldu' demesinler diye ısrarcı olamayız" ifadesini kullandı. Terim, Anderlecht'in golcü futbolcusu Jestroviç'in fiyatının 7,5 milyon dolar olması nedeniyle kendisiyle ilgilenmediklerini de sözlerine ekledi. (Spor Servisi)