Terim yönetimin kararına saygılı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetimin maçları Olimpiyat Stadı'nda oynamaya devam kararına saygı duyduğunu söyledi.
Haber: BOZHAN MEMİŞ / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetimin maçları Olimpiyat Stadı'nda oynamaya devam kararına saygı duyduğunu söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Ben konuyla ilgili fikrimi söyledim. Her şeyin en iyisini yönetim kurulumuz bilir. İkinci yarıda maçlarımızı yine Olimpiyat Stadı'nda oynamaya devam edeceğiz" demekle yetindi.
İdmanda hayli neşeli olduğu gözlenen Terim, basın mensuplarının yeni yılını kutlarken, "2004 yılının Galatasaray için iyi geçmesini umuyorum" diye konuştu. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül önceki gün kamuoyuna açıkladığı Ali Sami Yen projesinde stadı ikinci yarıya kadar restore edip hizmete açacağını açıklamış, Terim de bu öneriye sıcak baktığını söylemişti. Ancak Sarı-Kırmızılı yönetim bu projenin hayata geçirilmesinin çok zor olduğu görüşünde birleşti.
Sarı-Kırmızılılar ikinci yarı hazırlıklarını yaptığı idmanla sürdürdü. Önceki gün idmana katılan Ayhan'dan sonra, dün de Hasan Şaş kendi isteğiyle çalışmaya çıktı. Futbolcular kültür-fizik hareketlerinin ardından salonda çalışırken, Sarı-Kırmızılılar dün akşam da basına kapalı kondisyon çalışması yaptı. İdmanlara erken başlayan oyuncular bugünden itibaren üç günlük izine çıkacak.
Ayın golüne üç aday
Galatasaray'ın düzenlediği 'Ayın en güzel golü' yarışmasında aralık ayının adayları belli oldu. Hakan Şükür'ün Şampiyonlar Ligi'nde Juventus'a attığı ilk gol, Prates'in ligde Trabzonspor'a attığı frikik golü ile Batista'nın ligde Elazığspor filelerine gönderdiği gol, aralık ayının en güzel golü adayları olarak gösterildi. Bu arada PAF takımından 9 futbolcu, Sarı-Kırmızılıların pilot ekibi Üçüncü Lig 3. Grup takımlarından Beylerbeyi'ne transfer oldu.