Terim'den bir sürpriz daha

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Liverpool'un Portekizli futbolcusu Abel Xavier'i mutlaka devre arasında kadrolarında görmek istediklerini söyledi.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

BELEK - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Liverpool'un Portekizli futbolcusu Abel Xavier'i mutlaka devre arasında kadrolarında görmek istediklerini söyledi. Ön protokol imzaladıkları Lalatoviç'i de ikinci yarıda kadroya dahil etmek istediklerini vurgulayan Fatih Terim şöyle konuştu:
"Xavier ile her konuda anlaştık. Birkaç gün içinde transferi netlik kazanacak. Ayrıca gelecek sezon için anlaştığımız Lalatoviç'ten de ikinci yarıda yararlanmak istiyoruz. Kulübüyle sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunun bu oyuncu için de görüşmeler sürüyor."
Terim, üçüncü bir yabancıyı daha kadrolarına katabilecekleri sinyallerini verirken, sözü geçen futbolcunun Brezilyalı Baiano olmadığının da altını özellikle çizdi. Cim Bom, Kocaelisporlu Volkan'ı renklerine katmak için yeniden harekete geçti. Körfez'in de, bonservis bedeli sorunu çözüldüğü takdirde, transfere sıcak baktığı belirtildi.