Terim'den Burak'a; Sevinsene kardeşim

Terim'den Burak'a; Sevinsene kardeşim
Terim'den Burak'a; Sevinsene kardeşim
Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 1-0 devirip kazandığı Süper Kupa'ya Terim-Burak arasındaki diyalog damgasını vurdu.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Sarı-kırmızılı ekibin Londra 'da katıldığı Emirates Cup'a sakatlığı nedeniyle götürülmeyen Burak Yılmaz, iyileşmesine rağmen Süper Kupa maçında kulübede kaldı. Karşılaşma öncesi Burak ile konuşan Terim’in öğrencisine durumunu sorarken “Tam olarak hazır değilim, maç eksiğim var. Bana görev verirseniz elimden geleni yaparım, ama isterseniz daha hazır arkadaşları oynatın" yanıtı verdiği öğrenildi.

Melo'dan ağır sözler!


"BAŞARIDA SENİN DE PAYIN VAR"

Maçtan sonra tüm takım kupanın coşkusunu yaşarken soğuk tavrıyla dikkat çeken Burak’a uyarı bizzat hocasından geldi. Terim’in Burak’a “ “Sevinsene kardeşim. Arkadaşların kupa kaldırdı, onlar gibi niye sevinmiyorsun? Sen oynamadıysan arkadaşların oynadı. Onlar adına niye sevinmiyorsun? Bu başarıda senin de payın var” dediği an objektiflere yansıdı.

Milli golcünün Terim’e verdiği yanıt ise “Vallahi kulübede en çok sevinen benim. İstiyorsanız bunu kulübedeki arkadaşlara da sorun” oldu.

Terim: Futbolcular da olmalı


TERİM'İN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRDI

Süper Kupa finalinde F.Bahçe’ye karşı görev almadığı için küskün bir tavır içinde olan Burak Yılmaz’ın bu tutumuyla teknik direktör Fatih Terim’in gerçekleştirmeye çalıştığı sistem değişikliği konusunda hocasının bir anlamda işini kolaylaştırdı. Nedeni ise Fatih Terim’in geçen sezondan farklı olarak bu yıl çift forvetten tek forvete dönmek istemesi.

Haberin tamamına şu linkten ulaşabilirsiniz: Terim'den Burak'a; Sevinsene kardeşim

Drogba Amerika'ya uçtu