Terim'den gençlere 'hazır ol' emri

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Milli Takım kampında bulunan oyuncularının yokluğunda, yedek futbolcularıyla yakından ilgilendi.
Haber: ERHAN TELLİ / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Milli Takım kampında bulunan oyuncularının yokluğunda, yedek futbolcularıyla yakından ilgilendi. Tecrübeli çalıştırıcı, oyuncularıyla bir toplantı yaparak, "hazır olun" emrini verdi. Terim, bu sezon iki cephede mücadele edeceklerini anımsatarak, "Sezon boyunca hepiniz forma giyebilirsiniz. Bu nedenle her maçta oynacakmış gibi çalışın. Hiç kimse ayrıcalıklı değil. Hazır ve formda olan formayı giyer" diye konuştu.
Sakatlık alarmı
Sarı-Kırmızılı takımda sakatlıkları geçen Hakan Ünsal ve Volkan dünkü idmanda takımla birlikte çalıştı. Sakatlıkları süren Ümit Karan, Lukunku, Ömer, Murat, Sabri ve Cihan ise çalışmada yer almadı. Kulüp doktorları, sakat oyuncuları Konyaspor maçına yetiştirmek için alarma geçti. Kulüp doktoru Serhan Kurtulmuş, Lukunku'nun sol dizinde ödem bulunduğunu belirterek, "Durumu iyi. Konyaspor maçına yetiştirmeye çalışıyoruz" dedi.
Ömer'in iki hafta sahalarda uzak kalacağını, daha sonra da yeniden kontrolden geçireleceğini kaydeden doktor Kurtulmuş, "Murat'ın da kasık bölgesinde ağrısı var. Bu oyuncu hafta sonuna kadar iyileşebilecek. Sabri'nin ise hafif bir sakatlığı sözkonusu. Cihan'ın da, sol ayak bileğinde ağrısı var. Çekilecek MR'ından sonra durumunun kesinlik kazanacak" diye konuştu.