Terim'i Hollywood yıldızına benzettiler

Terim'i Hollywood yıldızına benzettiler
Terim'i Hollywood yıldızına benzettiler
Türkiye-Brezilya maçını yayınlayan İspanya'nın Katalan televizyonu, teknik direktör Fatih Terim ile ilgili ilginç bir benzetmede bulundu.

MADRİD - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in maç sırasındaki mimiklerini değerlendiren Katalan televizyonun yorumcuları, tecrübeli hocanın Hollywood yıldızına benzediğini ileri sürdüler.

Terim: İnşallah milat olur!


Türk Milli Takımı'nın çöküşünü de masaya yatıran yorumcular, 2002 yılına damgasını vuran takımın nasıl bu hale geldiğine şaşırdıklarını söylediler. Türk futbolunun artık Avrupa 'ya futbolcu ihraç eder durumda olmadığını, yurtdışında yetişen Türk futbolcuların da Türkiye yerine doğdukları ülkelerin milli takımını seçmeye başladığına ifade eden yorumcular, bu gidişatın çöküşün en önemli unsurlarından biri olduğunu savundular.

Katalan yorumcular, Türk Milli Takımı'nın Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonalarındaki başarısının altındaki gerçeğin, o dönemde çok sayıda Türk futbolcusunun Avrupa liglerinde oynamasına bağlayarak, "Oysa şimdi Arda Turan ve Mevlüt Erdinç'ten başka bir isim çıkartamıyorlar" görüşünde birleştiler. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

FIFA'dan skandal Süleyman Demirel hatası