Terim'in onbiri belli

Galatasaray yarın karşılaşacağı İstanbulspor maçı hazırlıklarını tek idmanla sürdürdü. Sezon başından bu yana farklı futbolculara şans veren teknik direktör Fatih Terim, Juventus önüne sürdüğü kadroyu bozmayacak.

İSTANBUL - Galatasaray yarın karşılaşacağı İstanbulspor maçı hazırlıklarını tek idmanla sürdürdü. Sezon başından bu yana farklı futbolculara şans veren teknik direktör Fatih Terim, Juventus önüne sürdüğü kadroyu bozmayacak. Ancak Terim cezası biten Ayhan'a şans verip vermeme konusunda kararsız kalırken, Hasan Şaş'a ilk onbirde görev verecek. Juventus karşısındaki performansıyla tepki çeken Prates'e de kulübe yolu gözüktü. Bratu da İstanbulspor maçında forma giyecek.
Galatasaray'ın başında 50. Avrupa Kupası maçına Juventus karşısında çıkan Terim, en çok maç kazanan teknik adam olma unvanını sürdürdü. Takımın başında ilk maçına 19 Eylül 1996 tarihinde Constructorul karşısında çıkan Terim'in iki döneminde Sarı-Kırmızılar, Avrupa'da en çok maç kazandığı en çok gol attığı dönemleri yaşadı. Terim'i, Lucescu, Gündüz Kılıç ve Denizli izliyor.
Juventus maçındaki performansıyla dikkati çeken Mondragon'un sakatlığının ciddi olmadığı ve İstanbul maçında kaleye geçeceği açıklandı. Antrenör Eser Özaltındere kendisine yöneltilen, "Mondragon'u nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Mondragon ne kadar kaliteli bir kaleci olduğunu bir kez daha göstermiştir. Juventus önünde sıfır hatayla oynadı" yanıtını verdi. (Spor Servisi)