Terim'in sol kanat endişesi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor maçı öncesi sıkıntılı. Sol kanatta hangi oyunculara şans vereceğini düşünen Terim, beş adaydan ikisini seçmek zorunda.

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Konyaspor maçı öncesi sıkıntılı. Sol kanatta hangi oyunculara şans vereceğini düşünen Terim, beş adaydan ikisini seçmek zorunda. Lige verilen arada, performansında sürekli artış gösteren Abdullah ile sakatlıktan tamamen kurtulan Hakan Ünsal arasında seçim yapması beklenen Terim, yine sakatlıktan çıkan Baliç ile Hasan Şaş'tan hangisine formayı teslim edeceği konusunda kararsız. Ayrıca İrlanda Cumhuriyeti ile oynanan maçta önce defansın solunda, daha sonra ise orta sahada çok iyi bir oyun sergileyen Ergün'ün performansı da Terim'i bir hayli zorluyor.
Cim Bom, deplasmanda oynayacağı Konyaspor maçı için yarın bu kente geçecek. Sabah saatlerinde hafif tempoda bir idman gerçekleştirecek olan Sarı-Kırmızılılar, akşamüstü Konya'ya giderek, Hilton Oteli'nde kampa girecek. Öte yandan Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını sezonluk kombine kampanyasına dahil etmeyen Juventus'ta, 17 Eylül çarşamba günü oynanacak olan Galatasaray karşılaşmasının biletleri satışa sunuldu. (Spor Servisi)