Terim'in yanıtı bekleniyor

Terim'in yanıtı bekleniyor
Terim'in yanıtı bekleniyor
Galatasaray Yönetimi, sözleşmesini 2016 yılına kadar uzatma kararı aldığı Fatih Terim'den cevabını bekliyor.

NTV Spor 'a konuşan Ünal Aysal, A Milli Futbol Takımı'nın 4 maçlık periyodunun ardından Fatih Terim'in hem sarı-kırmızılı ekip hem de Milli Takım'ı çalıştırmasını kesinlikle istemediklerini söyledi.

Hagi'den tek korkusu Terim


NTV Spor'a konuşan Aysal, "Mevcut sözleşmenin geçerli olması kaydıyla uzatma teklifinde bulunduk. Kendisiyle yola devam etmek istiyoruz. Hocamızın zamanı var. Andora ve Romanya maçlarının ardından yanıt vereceğini tahmin ediyorum. Milli Takım'ın önümüzdeki 4 maçı için Terim'e anlayış gösterdik. Ancak sezon sonunda hem Galatasaray 'ı hem de milli takımı çalıştırma durumu bizim için söz konusu olamaz" dedi.

"YABANCI SINIRLAMASINDA OLUMLU BİR KARAR ÇIKABİLİR"

Galatasaray Başkanı, yabancı kontenjanı hakkında daha önce mahkemeye başvurduklarını hatırlatarak, "Adli tatil sona erdi. Aldığımız bilgiler mahkemenin AB Bakanlığı’ndan bir belge beklediği yönünde. Bu belge ellerine ulaşırsa yabancı sınırlaması konusunda olumlu bir karar çıkabileceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Burak kavgası büyüyor; Lazio'dan suç duyurusu


"SAVUNMAYA OYUNCU ALABİLİRİZ"

Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Başkan Ünal Aysal, savunmaya yerli oyuncu takviyesi yapabileceklerini sözlerine ekledi.

ARDA'DAN TERİM'E FORMA

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in 60. yaş günü, Milli Takım kampında kutlandı.  TFF Genel Sekreteri Prof.Dr.Emre Alkin'in de katıldığı öğle yemeğinde takım kaptanı Arda Turan, tecrübeli çalıştırıcıya tüm oyuncuların imzalarının bulunduğu bir forma hediye etti.

Melo'dan Burak açıklaması