"Terim'in yüzüne nasıl bakacaksınız?"

"Terim'in yüzüne nasıl bakacaksınız?"
"Terim'in yüzüne nasıl bakacaksınız?"
Carlo Ancelotti'ye yöneltilen soru, basın toplantısına damgasını vurdu.

Radikal.com.tr - Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Galatasaray ile yarın oynanacak maç öncesi basın mensuplarının karşısına geçti.

Tecrübeli çalıştırıcı, bir gazetecinin "Terim'in yüzüne nasıl bakacaksınız?" sorusuna, " Fatih Terim ile aramda sorun yok. O da çok iyi takımlarda çalıştı. Etik açıdan yüzyüze bakmanın bir sorun olacağını düşünmüyorum. Karşılaşınca da konuşacağız tabii ki. Aramızda bir sorun yok" yanıtını verdi.

İtalyan teknik adam, 2010 yılında yayımlanan 'Sıradan Bir Dahinin Güzel Oyunları' adlı kitabında, Terim hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:
"Terim, bir Big Brother (Biri bizi gözetliyor) bağımlısıydı. Sık sık Adriano Galliani'nin (Milan İkinci Başkanı) yanından ayrılır ve öğlen yemeğini yalnız yiyip, özel odasına giderdi. Tek başına televizyonun karşısına oturur, biri bizi gözetliyorda insanların seks yapmasını görmek isterdi. Beklendiği gibi Milan onu gönderdi. Herhangi bir riski ortadan kaldırmak için kulüple kontrat imzalar imzalamaz sağ elimi havaya kaldırıp, sol elimi kalbimin üstüne koydum ve şöyle dedim; Milan'ı her zaman Big Brother'ın herhangi bir yarışmacısından daha çok düşüneceğime tüm kalbimle yemin ederim."