Tescilli güzel kulüp yöneticisi oldu

Tescilli güzel kulüp yöneticisi oldu
Tescilli güzel kulüp yöneticisi oldu
Miss Tourism Türkiye Güzeli Nadide Durmaz, 1207 Antalyaspor yönetimine girip ilk maçına çıkarken, "Hakemlerin neden şiddete maruz kaldıklarını şimdi daha iyi anlıyorum" dedi.

(DHA) - Miss Tourism Türkiye Güzeli Nadide Durmaz, Antalya’nın tek kadın futbol takımı olan 1207 Antalyaspor’da kulüp yönetimine girdi.

Dünya Turizm Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden Antalyalı Nadide Durmaz, artık 1207 Antalyaspor’un başarısı için çalışacak. “Antalya’mızda böyle güzel ve başarılı bir takıma karşı kayıtsız kalamazdım” diyen Nadide Durmaz, yeni görevinde takım için elinden geleni yapacağını söyledi.

Geçen hafta Ankara deplasmanına takımıyla birlikte giden Nadide Durmaz, “1207 Antalya ailesine katılmaktan son derece mutluyum. Bazı maçlarda hakemlerin neden şiddete maruz kaldıklarını şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Maçımızın hakemleri o kadar art niyetliydi ki, oyuncularımıza öylesine tahrikkar bir tutum içindeydiler ki, bunu anlatamam. Ama kızlarımızı ve oyuncularımızı her şeye rağmen centilmenliği elden bırakmadıkları için tebrik ediyorum” dedi.