TFF: Tekme tokat milli kavga olmadı

TFF: Tekme tokat milli kavga olmadı
TFF: Tekme tokat milli kavga olmadı

Medyadaki haberlerde Selçuk ile Burak ın kavga ettiği öne sürülmüştü.

2014 Dünya Kupası hayallerini ‘çok uzaklara’ uğurlayan Milli Takım’da moral bozukluğu bir yana her gün yeni kavga haberleri geliyor. Basında yer alan açıklamaları ise TFF’nin yalanlamaları takip ediyor. Bunun sonuncusu da dün yaşandı. Dün bazı gazetelerde yer alan milli takım kampında bazı futbolcuların ‘Tekme tokat kavga’ ettikleri haberinin doğru olmadığı belirtildi. TFF’den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Burak Yılmaz ile Selçuk İnan’ın sakatlıkları nedeniyle maç kadrosuna alınmadıklarına dair resmi açıklama da yapılmışken, böylesine asılsız, mesnetsiz, milli takım saygınlığını ve oyuncularını rencide edici bir haberler, basının inandırıcılığı, güvenilirliği, etik anlayışıyla bağdaşmamıştır.”

Onlar da yalanladı
Öte yandan dün akşam saatlerinde ortak bir açıklama yapan Selçuk İnan ve Burak Yılmaz, Milli Takım teknik ekibi ve futbolcularıyla sorun yaşadıklarına dair haberleri yalanladı

500. maç Danimarka’yla
Öte yandan Milli Takım, 14 Kasım’da Danimarka ile bir özel maçta karşılaşacak. TT Arena’da saat 21.00’de başlayacak olan maç Ay-Yıldızlıların 500. karşılaşması olacak. Maç öncesi çeşitli etkinlikler yapılacak.