TFF'den çifte standart!

TFF'den çifte standart!
TFF'den çifte standart!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Hollanda maçı sonrası tepki çeken bir tercih yaptı.

A Milli Futbol Takımımız'ın Amsterdam Arena'da 1-1 berabare kaldığı Hollanda maçı sonrası bazı futbolcular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından İstanbul 'a gönderilmişti.Bu futbolculardan Galatasaraylı Burak Yılmaz, Hamit Altıntop ve Hakan Balta ile Fenerbahçeli Gökhan Gönül ve Mehmet Topal, Business bölümünde İstanbul'a dönerken, Beşiktaşlı oyuncular Ersan ve Gökhan Töre, Bursasporlu Serdar Aziz ile Başakşehirsporlu Volkan ekonomi sınıfında uçtu.

Fatih Terim: Sıksanız da gebertseniz de...

TEPKİYE NEDEN OLDU!

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; TFF yetkililerinin neden böyle bir ayrım yaptığı veya neye göre böyle bir tercih yaptığı bilinmiyor. Zaman zaman uçak ayarlayıp siyasiler başta olmak üzere birçok davetliyi yurt dışına götüren TFF'nin böyle kritik bir maç sonrası bu yaklaşımı tepki topladı.

Uçaktaki bazı futbolseverler, "Neden Galatasaraylı ve Fenerbahçeli futbolcular Business bölümünde uçuyor" tepkisini verdi.

Emre Belözoğlu: Bırakacağım varsa da bırakmam


  http://www.radikal.com.tr/132509813250981

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gösterin gerçek yüzünüzü - user1047489

  Boşuna demiyoruz fb ve gs sürekli kayırılıyor diye. Bu genel zihniyetin bir yansımasıdır, farkında olmadan normali de bu diye düşünerek yapmışlardır bunu.