TFF'den G.Saray'a Bruma şoku!

TFF'den G.Saray'a Bruma şoku!
TFF'den G.Saray'a Bruma şoku!
Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü Mete Düren, Galatasaraylı futbolcu Bruma'nın sözleşmesinin dondurulması ile açıklama yaptı.

NTV Spor 'a konuşan Mete Düren, Bruma'nın sözleşmesinin prosedür gereği dondurulamayacağını belirterek, "Takımların hesapta olmayan sakatlıklardan dolayı yabancı sorunları oluyor. Ancak federasyondan sözleşme dondurmak diye bir prosedür yok" dedi.

Transferde yeni dönem: 10 milyon euro!

ÇÖZÜM: YENİ SÖZLEŞME

Beşiktaş 'ta yöneticilik yaptığı dönemde Arjantili oyuncu Mathias Delgado ile buna benzer bir sorun yaşadıklarını hatırlatan Düren, Sarı-kırmızılı kulübe problemin çözümü için yol gösterdi. TFF yöneticisi, "O dönem Delgado'nun sözleşmesini iptal edip o sözleşmeyi federasyona yollamıştık. Ardından futbolcu ile ayrı bir sözleşme yapıp onu da kulübün kasasına koymuştuk. Daha sonra oyuncu tekrar sahalara dönecek duruma geldiğinde bu sözleşmeyi yeniden devreye sokmuştuk" ifadelerini kullandı.

Mete Düren, Galatasaray 'dan sözleşmenin dondurulması yönünde bir talep gelmesi durumunda ise kararlarının olumsuz olacağını sözlerine ekledi.

İşte Alex Telles'in maliyeti