"TFF'yi de yenmemiz lazım"

"TFF'yi de yenmemiz lazım"
"TFF'yi de yenmemiz lazım"
Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Sebahattin Çakıroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve hakemleri sert bir dille eleştirdi.

Yunus Emre SEL / TRABZON (DHA) - Deplasmanda oynadıkları Galatasaray maçının hakemi Fırat Aydınus'un yönetimine tepki gösteren Sebahattin Çakıroğlu, "Bu hakem ve bu federasyonla maç kazanmamız mümkün değil. Trabzonspor olarak sadece zorluklarla uğraşmıyoruz, federasyon ile de uğraşıyoruz. Sahaya çıktığımızda sadece rakibi değil, TFF'yi de yenmemiz lazım" diye konuştu.

Henrique'ye nazar değdi


"BU KADAR SEVGİSİZLİĞE RAĞMEN ORADA OTURMAMALARI LAZIM"

Futbol Federasyonu'na eleştirilerini sürdüren Sebahattin Çakıroğlu, "Bu kadar sevgisizliğe rağmen koltuk sevdasıyla orada oturmamaları lazım. Trabzonspor kulübü olarak bu federasyonunun oradan inmesi için gerekeni yapacağız" dedi.

"TRANSFER YAPACAĞIZ"

Bordo-mavili takımı güçlendirmeleri gerektiğinin farkında olduklarını da vurgulayan Sebahattin Çakıroğlu, son olarak, "Bu konuda yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Teknik heyetin isteği doğrultusunda ihtiyaç duyulan bölgelere gerekli takviyeleri yapacağız" ifadelerini kullandı.

Olcan Adın gidecek mi? İşte yanıtı


TRABZONSPOR'DA FENERBAHÇE ÜLKER MESAİSİ

Beko Basketbol Ligi'nde Perşembe günü 18.30'da Hayri Gür Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker'i konuk edecek olan Trabzonspor Medical Park, galibiyete inanıyor.

Antrenör Hakan Demir, zorlu bir karşılaşma olacağına inandıklarını vurgulayarak, "Fenerbahçe Ülker, ligin güçlü ekiplerinden bir tanesi. Biz de Galatasaray ile oynadığımız maçta neler yapabileceğimizi gösterdik. Fenerbahçe maçında dolu tribünler önünde oynayacağımıza inanıyoruz. Bu maç Trabzonlu basketbol severleri mutlu etmek adına gerekeni yapacağız" dedi.

Bir Gustavo Colman klasiği!