Tipi altında çalıştılar

Denizlispor ile hafta sonu yapması gereken maçı ertelenen Fenerbahçe, 22. haftada Malatyaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

İSTANBUL - Denizlispor ile hafta sonu yapması gereken maçı ertelenen Fenerbahçe, 22. haftada Malatyaspor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik sorumlu Oğuz Çetin yönetiminde, Samandıra Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda Sarı-Lacivertli futbolcular dar alanda ikili mücadeleye yönelik çalışmalar yaptıktan sonra, yarım alanda çift kale maç oynadı.
Antrenmanın başlamasıyla birlikte hızlanan kar yağışı, çalışmanın belli bölümlerinde futbolcuları bir hayli zorladı. Antrenmana, sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren kaleci Rüştü, Serhat ve Abdullah ile Almanya'da tedavi olan Steviç katılmadı. İsmail Güldüren ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.
Bu arada, yönetim, sezon sonunda anlaşması sona erecek Yusuf ile üç yıllık sözleşme yeniledi. Boş sözleşmeye imza attığını belirten tecrübeli oyuncu, "Sadettin Saran ile görüşerek her konuda anlaştkık. Bana güven duyan yönetime teşekkür ediyorum" dedi. (Spor Servisi)