'Titanlar', 'Varoluş', 'Takım Gibi'...

Slovakya maçı hazırlıklarını Viyana'da sürdüren Milli Takım futbolcuları dün önce kros yaptı ardından da teknik direktör Şenol Güneş tarafından çabukluk ve güç çalışmasına tabi tutuldu.

VİYANA - Slovakya maçı hazırlıklarını Viyana'da sürdüren Milli Takım futbolcuları dün önce kros yaptı ardından da teknik direktör Şenol Güneş tarafından çabukluk ve güç çalışmasına tabi tutuldu. Milli Takım Menajeri Can Çobanoğlu, kampta herşeyin yolunda gittiğini ifade ederek, futbolcuların çok neşeli ve istekli çalıştıklarını söyledi. Kadroda birçok yeni oyuncu bulunduğunu belirten Çobanoğlu, yenilerle eski futbolcuların çok çabuk uyum sağladığını vurguladı.
Ay-Yıldızlılar, maça takım ruhunu anlatan filmler izleyerek motive oluyor. Çobanoğlu, kampta ilk olarak 'Titanlar' isimli filmi izlediklerini kaydederek, daha sonraki günlerde de 'Varoluş' ve 'Takım Gibi' isimli filmleri izleyeceklerini söyledi. Çobanoğlu, bu filmlerin tümünün takım olma ruhunu ve başarmayı anlatıcı özelliklerinin bulunduğunu ifade ederek, "Böylece oyuncuların motivasyonunun ve konsantrasyonunu sağlamayı hedefliyoruz" dedi. (Spor Servisi)