Tolga: 2010-2011'de şampiyonluk yaşadım

Tolga: 2010-2011'de şampiyonluk yaşadım
Tolga: 2010-2011'de şampiyonluk yaşadım
Beşiktaş'ın milli kalecisi Tolga Zengin, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında krize neden olan 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupası hakkında konuştu.

Tolga Zengin, Bahçeşehir Okyanus Kolkeji'nin düzenlediği panelde öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Milan'ın Almeida ısrarı


"2010-2011 SEZONUNDA ŞAMPİYONLUK YAŞADIM"

Tecrübeli file bekçisi, bir öğrencinin yönelttiği "Daha önce '2010-2011 sezonunda şampiyonluk yaşadım' demiştiniz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" şeklindeki soruya, "2010-2011 sezonunda şampiyonluk yaşadığımı daha önce söyledim" yanıtını verdi.

Siyah-beyazlı kalecinin panelde yaptığı açıklamalardan satırbaşları şöyle:
- İnşallah biz şampiyon oluruz. O yolda ilerliyoruz, elimizden geleni yapıyoruz. Üç puanlık sistemde hiç bir şey bitmiş değil. Maçlarımızı kazanmak için oynayacağız. Ondan sonrasını bekleyip göreceğiz.
- Ben de Türkiye 'yi Avrupa 'da temsil etmek isterim, ama Beşiktaş 'la Avrupa'da başarı yakalamayı daha çok isterim. Gidersem İngiltere'yi tercih ederdim.
- Unutamadığım maçlar Inter-Trabzonspor maçı ile siyah-beyazlı formayla oynadığım Beşiktaş-Trabzon karşılaşması.
- Çalıştığım en iyi teknik direktörler Şenol Güneş, Slaven Bilic ve Vahid Halilhodzic.
- Ülkemizde her maç ışık tutuluyor artık. İnsanlar büyüyor, ama çocukluklarını içinden atamıyorlar.
- Sabri Sarıoğlu'nun maalesef biraz ti'ye alınma durumu var, ama ben doğru bulmuyorum. Hem ülke futboluna, hem kendi takımına çok şey kattı."

Fikret Orman'dan tape açıklaması


"CANIMIZ YANIYOR"

Panelden sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tolga Zengin, Çakyur Rizespor maçı için Önder Özen ve Bilic'in gerekeni söylediklerini belirterek, "Canımız yanıyor. Bir yarış içindesin. Temsil ettiğiniz bir camia var. Ama biraz daha dikkatli olmamız lazım. Geri kalanını Önder hoca, hocamız, yöneticilerimiz söylüyorlar zaten" dedi.

"GEÇMİŞİMİZİ UNUTMAYALIM"

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin önemine değinen başarılı kaleci, "Türk halkının temellerinin atıldığı böylesine özel bir günde Türkiye'nin geleceği çocuklarla birlikte olmak çok büyük mutluluk verici. Seyit Onbaşı'nın önünde bu röportajı yapmak daha da güzel.Bu ülkenin nasıl ve ne zorluklarla kurulduğunu unutmamak lazım. Allah bütün şehitlerimize rahmet etsin. Geçmişimizi unutmayalım" dedi.  ALİ DANAŞ (DHA)

Vodafone Arena'da 111. yıl kutlaması