Tolga patladı: Kimdir bu menajer?

Tolga patladı: Kimdir bu menajer?
Tolga patladı: Kimdir bu menajer?
Beşiktaş'ın milli kalecisi Tolga Zengin, siyah-beyazlı oyuncuların Fenerbahçe maçı sonrası gece kulübüne gitmesini değerlendirirken, bugün medyada çıkan bir habere tepki gösterdi.

Radikal.com.tr - BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tolga Zengin, "Üç tane zor maçımız var. Kolay maç kalmadı, hepsini kazanmaya çalışacağız. Daha sonra rakplerimizin paun kaybetmesini bekleyeceğiz" dedi.

Beşiktaş'tan köy takımına...


Başarılı file bekçisi, "Son 5 maçtır 10 puan kayıp var. Bu kayıpları neye bağlıyorsun?" sorusuna, "Futbol futbolcu merkezlidir. Eğer bir sorun varsa başta sorumlu futbolculardır. Büyük bir kayıp. Geçmişe çok bakmamak lazım. Maalesef hep geçmişte yaşıyoruz ama değiştirebileceğimiz bir şey yok" yanıtını verdi.

"KENDİNE PİYASA YAPMAYA ÇALIŞAN BİR ADAM"

Siyah-beyazlı takımın kaptanı, Gökhan Töre'nin silahlı saldırıya uğradığı olayla ilgili, "Biz gerekeni söyledik. Onlar da yaptıkları hatanın farkındalar. Takım içinde konuşulan takım içinde kalır. O bir talihsizlikti. Tabii ki ertesi gün idmanın varsa çıkarsın. İdman varsa çıkılmamalı. Bugün yine bir haber çıkmış. Her duyduğunuzu haber yapmayın. Her şeyi yazalım o zaman . Adam 'gitmedim' diyorsa gitmemiştir. Konuştum, gerçekten adam çıkmamış. Bir hatadan dolayı insanı silmeye gerek yok. Kimden duydunuz bu haberi. Kimdir bu menajer? Adamın konuşmasından belli, şov peşinde. Kendine piyasa yapmaya çalışan bir adam. Bari bunları kaynak gösterip haber yapmayın" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta Almeida krizi