Tolga Zengin çıldırdı!

Tolga Zengin çıldırdı!
Tolga Zengin çıldırdı!
Beşiktaş'ın deplasmanda Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kaldığı mücadelenin ardından gerginlik yaşandı. Siyah-beayazlı takımın file bekçisi Tolga Zengin, İzlandalı oyuncu Skulason ile kapıştı.

Maçın hakemi Fırat Aydınus'un yanına giden Tolga Zengin , bir süre hareretli şekilde bir şeyler anlattıktan sonra rakip oyuncu Skulason ile tartışmaya başladı.

Sporx.com'da yer alan habere göre; İzlandalı oyuncu ile birbirine giren ikiliyi, araya giren takım arkadaşları ayırdı. Ancak Tolga Zengin, takım arkadaşlarına ve hocalarına rağmen Skulason'un yanına gitmekte ısrarcı oldu ve arkadaşlarını itti.

Skulason'ın soyunma odasına gitmesiyle olay yatıştı.

Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş

NELER YAŞANDI?

Maç sonunda verilen bilgilere göre Tolga Zengin, Fırat Aydınus'un yanına gelerek, "Hocam 4 dakika mı uzatma" diyor. Aydınus da, 4 dakika verdim ama, 4,5 dakika uzattım diyor. Skulason ise "Sen ne diyorsun, Mario Gomez dirsek attı bana, oyunda kaldı. Sen hakeme tepki gösteriyorsun" diyor ve iddiaya göre küfür ediyor. Bunun üzerine Tolga Zengin, Skulason ile kapışıyor. Tolga Zengin, otobüse binerken, "Ben hakemle konuşurken o bana gelerek küfretti. Tartışmanın nedeni buydu. Bizi herkes bilir. Küfretmek diye bir şey olmaz bizde" ifadelerini kullandı.

Tolga ve Skulason arasındaki tartışmayı duymadığını belirten karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus ise, "Eğer küfür olayını duysaydım yaptırım uygulardım" diye konuştu.

PROTOKOLDE DE KÜFÜR İDDİASI

Protokol tribününde maç sonu Fırat Aydınus'a küfreden Beşiktaş kongre üyesi olduğu belirtilen kişi ile protokol görevlisi tartıştı. Kongre üyesinin Aydınus'a küfrettiğini gören protokol görevlisinin kendisini uyarması üzerine tartışma çıktı. Araya girenlerin önlediği tartışma sonrası adı bilinmeyen kongre üyesi görevliden özür diledi ve olay tatlıya bağlandı.

Şenol Güneş'ten İlhan Cavcav'a cevap