Tolga Zengin mesajı aldı!

Tolga Zengin mesajı aldı!
Tolga Zengin mesajı aldı!
Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in uyarısı sonrası formanın garanti olmadığını anlayan Tolga Zengin, Ümraniye'de çalışmalarına başladı.

İSTANBUL - Teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş 'a imza attığı basın toplantısında, "Eldeki kalecilerimizi kullanabileceğimi düşünüyorum. Onları görmek istiyorum. İstediğimiz performansı gösteremezlerse, katkı alamazsak önümüze bakarız" diyerek, Tolga Zengin ve Cenk Gönen'i açık bir şekilde uyarmıştı.

Bu konuşma sonrası geçen sezonun büyük bir bölümünü sakatlıklarla geçiren Tolga Zengin, iki haftalık tatil sonrası Ümraniye'de çalışmalarına başladı. Fenerbahçe maçında sakatlanan ve sağ arka tendonu koptuğu için ameliyat olan tecrübeli file bekçisi, sezonun geri kalanında oynayamamıştı.

UEFA Avrupa Ligi'nde 3-1 yenildikleri Club Brugge maçı ve sonrası taraftarlarca çok eleştirilen tecrübeli eldiven, inşaat halinde olan Ümraniye'de kondisyon antrenmanları yapıyor. Sakatlığını tamamen atlatan Tolga, uzun bir süre takımla antrenman yapmadığı için fizik, kondisyon eksikliklerini bir an önce kapatmak istiyor.

Tolga'nın bu hareketi aynı zamanda Şenol Güneş'in basın toplantısında kalecilere verdiği mesajı aldığı ve işi şimdiden sıkı tutmak istediği şeklinde yorumlandı. Ali DANAŞ (DHA)